ماچیان در اردیبهشت 1401

در راستای تسریع فعالیتهای عمرانی و ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف ماچیان ، دهیاری ماچیان طی ملاقات با تعدادی از مسئولین شهرستان رودسر و بخش کلاچای و همچنین رحیم آباد هماهنگی های لازم را برای برخی پروژه ها انجام داد.

بازدید میدانی روسای محترم اداره برق شهرستان رودسر مهندس شادپور، اداره برق رحیم آباد مهندس ملکی،مسئولین محترم اعتبارات توزیع برق شهرستان رودسر مهندس عبداللهی،رحیم آباد مهندس شورمیج برای برقراری تمهیدات لازم در طرح تعویض کابلهای سنتی و جایگزینی با کابلهای خودنگهدار شبکه برق رسانی ماچیان به اتفاق بخشدار محترم کلاچای

یکی از مهمترین این کارها طرح تعویض کابلهای برق در ماچیان از چهار رشته سیمی به کابلهای خود نگهدار است.کابلهای خودنگهدار ضمن ایجاد بهبود و پایداری برق و روشنایی به خاطر مقاومت بالا در جریان آسیبهای وارده به زیرساختهای تاسیسات برقی از بارندگی های سیل آسا و طوفان و حتی بارش برف بسیار موفق عمل میکنند.

تعویض روشنایی معابر با لامپهای جدید و نوردهی بیشتر و همچنین نصب تایمر برای روشنایی های محلی معابر از دیگر اقدامات صورت گرفته در ماه اردیبهشت محسوب میشود.

زیباسازی معابر ماچیان و طرح ایجاد فضای سبز و همچنین اقدام برای از بین بردن علفهای هرز از جمله فعالیتهای دهیاری و شورا در این ماه است.

برگزاری مراسم پرشکوه نماز عید فطر و دعای ندبه و ایجاد پایگاه تست فشار خون با همیاری هیئت امنا در آستان امام زادگان ماچیان نیز جز برنامه های ویژه این ماه بود.

اجرای طرح ضربتی تزریق دوز سوم واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای 18 سال نیز یکی از کارهای خوب و تحسین برانگیز با همکاری مشترک دهیاری و خانه بهداشت و واحد بهداشت بسیج مقاومت ماچیان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =