ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
جمعه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۲۴ ب.ظ

احداث ساختمان دهیاری ماچیان

کار احداث ساختمان دهیاری ماچیان در هفته دولت اجرایی میشود.

جابر نعمتی دهیار ماچیان گفت:
ساختمان فعلی که دهیاری از آن استفاده میکند متعلق به دهداری است و با مساعدت مهندس مرادی و حمایت بخشدار محترم آقای کوچکی مراسم کلنگ زنی و شروع به کار احداث ساختمان ویژه دهیاری روز چهارشنبه 4 شهریور در هفته دولت با حضور مسئولین مربوطه اجرایی میشود.اعتبار اولیه این پروژه 15 میلیون تومان تعیین شده است.

جابر نعمتی افزود:

پیشرفت پروژه های عمرانی هم خوب است و تمام تلاش ما اینست که بتوانیم خدمتی ماندگار انجام بدهیم تا ماچیان را به شان و منزلت واقعی خودش برسانیم چیزی که حق مردم ماچیان بوده و هست.

 

نظرات (۲)

۳۰ مرداد ۹۴ ، ۱۲:۲۶ هیئت منتظران مهدی (عج)
سیار عالیه
امیدوارم زیر سایه ولی عصر (عج) موفق باشید
یاعلی
درود
ساخت دهیاری و هر آنچه که باعث تسریع در درمان بیماران شود باعث خشنودی ست اما آیا پیشگیری بهتر از درمان نیست؟
اگر مسئولینی که کلنگ احداث این اماکن را میزنند نگاهی به حاشیه رودخانه بیندازند که درحال حاضر هر اسمی جز رودخانه را میتوان به آن داد بیندازند حتما متوجه عرض بنده میشوند.منظره زشت و خالی از زندگی از یک طرف،بوی بد فاضلاب و پسماند و تجمع حیوانات موزی از طرف دیگر روی تمام خاطرات کودکی ما از این رودخانه زیبا پرده ای تار کشیده..انواع و اقسام بیماری ها ا ز همین نقطه شروع میشود.
بارها خود بنده دیده ام که با افتخار کیسه های زباله را به درون رودخانه و حاشیه آن پرت میکنند و با لبخند جواب میدهند که تجزیه میشود!!!مسئول محترم لطفا فکری به حال رودخانه ماچیان هم بکنید و اگر حضور مردم برای پاکسازی حاشیه رودخانه لازم است حتی خود بنده هم از هیچ کمکی دریغ نمیکنیم
سپاس

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی