ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات

جابر نعمتی ماچیانی با حکم بخشدار کلاچای بعنوان سرپرست دهیاری ماچیان شد.
جابرنعمتی ماچیانیبه گزارش خبرنگار کلاچای نیوز جابرنعمتی ماچیانی عصر امروز با تصویب شورای اسلامی و حکم بخشدار کلاچای بعنوان سرپرست دهیاری ماچیان انتصاب گردید.

هادی کوچکی دراین مراسم گفت : باید در کنار مسایل عمرانی در روستاها به امور فرهنگی هم توجه جدی کرد زیرا فرهنگ از موضوعات تاثیر گذار در جامعه محسوب می شود به طوری که مقام معظم رهبری آن را در کنار اقتصاد قرار دادند و از مردم خواستند با عزم ملی و مسئولان نیز با مدیریت جهادی این دو مقوله مهم یعنی فرهنگ و اقتصاد را دنبال کنند.
بخشدار کلاچای اضافه کرد: مسئولیت ها مدام در حال تغییر و جابجایی است و باید تلاش کنیم از این فرصت ها به خوبی برای خدمت به مردم استفاده کنیم و مهمترین رسالت خود را خدمت صادقانه به مردم بدانیم.
نعمتی ۳۲ ساله ۱۱سال سابقه مسئولیت شورای ورزشی ماچیان ،جوان نمونه و ۱۴ماه عضو شورای اسلامی ماچیان را در کارنامه خود دارد.

نظرات (۱)

۲۲ اسفند ۹۳ ، ۱۹:۴۱ حاج مصطفی احمدی ماجیانی
باسلام بدینوسیله ازاقدامات بموقع خانه بهداشت . دهیاری وشورای ماچیان واداره محیط زیست شهرستان رودسروبخشداری کلاچای دربستن کوره زغال غیر قانونی درماجیان که تهدید جدی برای سلامتی مردم بودو همچنین قطع درختان که بدون شک باهما هنگی اداره جنگل بانی نبوده تشکر وقدر دانی می نماییم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی