ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
چهارشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۰۳ ب.ظ

اندر ماجرای کولر مسجد جامع

کار ارزشمند بچه های گروه ماچیانی ها در تلگرام برای تامین هزینه مالی خرید یکدستگاه کولر برای مسجد جامع ماچیان و تحویل آن به هیئت امنای مسجد هنوز تازگی دارد.

موضوعی که مطرح میباشد اینست چرا این کولر هنوز نصب نشده و آکبند داخل کارتن قرار دارد در حالی که انتظار میرفت خیلی زودتر از این به بهره برداری برسد.

مشکل در فاز برق مسجد میباشد !

برق مسجد تک فاز است در حالیکه کولر اهدایی به برق سه فاز احتیاج دارد و به همین دلیل تا کنون نصب نشده است !

مشکل اصلا جدی نیست چون اداره برق همواره همکاری صمیمانه ای با دهیاری ماچیان داشته که نمونه آنرا میتوان از تلاش رئیس اداره برق رحیم آباد در خصوص جابجایی تیرهای چراغ برق در جریان فعالیت عمرانی ماچیان اشاره کرد.

چه کسی مسئول پیگیری این موضوع میباشد؟

بدون شک هیئت امنای مسجد مسئول مستقیم این امر هستند تا با پیگیری بیشتر در بخش اداری اقدام به راه اندازی کولر نمایند تا مورد بهره برداری قرار بگیرد.

اما موضوع پیشنهادی:

اجتماعات در مسجد مزار ماچیان بیشتر است.لذا کاربرد این دستگاه در مسجد سید الشهدا ضرورت بیشتری دارد.امیدواریم با طرح این موضوع واقفان و مجریان این طرح با جابجایی کولر و استفاده در مسجد مزار ماچیان موافقت نمایند که خیر و ثواب بیشتری دارد.

تکمیلی:

دهیار ماچیان طی یک تماس تلفنی اعلام کرد قطعات مربوطه را خریداری نموده و طی هماهنگی با ادارات ذیربط آنرا تحویل اداره برق خواهد نمود تا مشکل مربوطه برطرف شود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی