ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۰۲:۲۶ ب.ظ

حضور فرماندار رودسرو هیئت همراه در ماچیان

فرماندار،بخشدار، رئیس بنیاد و مسول پروژه های عمرانی بنیاد، بخشدار، ریس راه وشهرسازی، ریس واعضای شورای بخش کلاچای امروز 13تیر1394 جهت بازدید از پروژه های عمرانی در حال اجرا در ماچیان حضور داشتند.

تخصیص اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی،تعریض جاده پایین بازار با حفظ درخت چنار و همچنین تعویض کابلهای فرسوده مخابراتی از اهم موضوعات مطروحه در این بازدید بود.

نظرات (۲)

۲۰ تیر ۹۴ ، ۱۰:۰۴ حاج مصطفی احمدی ماچیانی
باسلام ضمن تشکر ازمسئولین محترم .باتوجه به مرکزیت ماچیات وتراکم جمعیت روستاهای اطراف وبعدفاصله باشهرکلاچای امیدواریم فرماندارمحترم رودسروبخشدارمحترم کلاچای برادر عزیزمان اقای هادی کوچکی نسبت به احداث اتش نشانی درماچیان دستور فرمایند
۰۴ مرداد ۹۴ ، ۱۶:۰۹ ناشناس آشنا
با تشکر از بخشدار محترم کلاچای و مسولین محترم و اعضای محترم شورای ماچیان در امر بهبوذ و آبادانی محل ماچیان امید است که با اجرای طرح عمران و آبادانی ماچیان از رکود و بن بست آزاد شود و به روزهای شلوغ و سرشار از رونق خود برگردد .
البته همه می دانیم که رونق ماچیان به واسطه اتصال به رحیم آباد و صدالبته پذیرا بودن افراد مهاجر از اطراف محقق میشود .
یکی دیگر از راههای گسترش محدوده مسکونی ماچیان تعریض و آسفالت خیابان شهید عاشورایی ماچیان (شهید غلامرضا آقاجانی) یا همان ثابت آباداست چون در این محدوده زمینهای زیادی برای عمران و آبادی و خانه سازی وجود دارد

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی