ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
چهارشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۰۳ ب.ظ

رهبری:با انتخابات قهر نکنیم

محمد مهدی رهبری املشی غروب دوشنبه 20بهمن در ماچیان با ماچیانی ها ملاقات نمود.

در این دیدار که جمع کثیری حضور داشتند رهبری املشی با بیان اینکه ماچیان را سالهاست میشناسد از آقایان مرحوم برادران فرض پور و بامدادماچیانی یاد کرد و خدمات آنان را به این منطقه ستود.

وی سپس به بیان اهمیت انتخابات پرداخت و گفت گاهی اوقات یک رای در مجلس سرنوشت یک طرح برای کشور را عوض میکند یا در ماندن یا نماندن یک وزیر تاثیر مستقیم دارد.این مسئولیتی که نماینده مجلس دارد ناشی از رای مستقیم مردم به افراد در حوزه انتخابی آنان است.مردم باید در انتخابات شرکت کنند و با انتخاب افراد مورد نظر خود و حضور آنان در مجلس به دولت کمک کنند.

وی اضافه کرد میتوانم با جرات بگویم که دولت فعلی و مدیران آن خیلی بیشتر و بهتر از قبل مسائل را درک میکنند.در حوزه انتخابی من که چای 40درصد تولید کل استان را تشکیل می دهد قبلا با مدیرانی مواجه بودیم که نمی دانستند چای بوته است یا درخت و یا بعضی ها می گفتند هرکس برود برای خودش چای بکارد و مصرف کند و اصلا از فرایند کاشت و تولید چای بی خبر بودند در حالیکه در دولت فعلی ما شاهد درک بهتری از موضوع هستیم.

رهبری املشی با اشاره به جریان رقابت در انتخابات با تاکید بر اصل خدمت گفت ما نباید وعده های ناممکن به مردم بدهیم.برخی خدمات که انجام شده یا قرار است انجام بشود جزو برنامه های دولت است و چندان به نماینده مربوط نمیشود.بعنوان مثال می گویند چرا سایت نفتی رودسر افتتاح و فعال نمیشود و حتی شنیده ام برخی گفته اند اگر نماینده بشوند با افتتاح این سایت نفتی صد هزار شغل ایجاد میکنند.این در حالیست که فعلا نه اعتباری و سرمایه ای برای انجام این طرح وجود دارد و نه دانش فنی و مهمتر از آن اینستکه عسلویه با 36فاز فعال صدهزار شغل ایجاد نکرده.چطور ما به مردم وعده اشتغال اینچنینی می دهیم در حالیکه فعلا عملی نیست.

محمدمهدی رهبری املشی همچنین افزود فرصتها برای خدمت همیشه تکرار شدنی نیستند.در طول مدت بعد انقلاب گاهی اوقات فرصتهای ارزشمندی برای توسعه بخاطر سوء مدیریت از دست رفته است.بسیاری از این فرصتها تکرار شدنی نیستند یا ایجاد موقعیت آن آسان نیست.ما نیاز به مدیریت صحیح از منابع موجود داریم.انتخابات این فرصت را به همه ما می دهد که به خلق موقعیتها بپردازیم.مردم نباید با انتخابات قهر کنند و کمک کنند تا فرد اصلح به مجلس راه پیدا کند.

نظرات (۷)

با سلام ایکاش یک نفر از آقای رهبری می پرسید که سازمان چای در کدام دولت منحل و در کدام دولت احیا شد؟
۰۴ اسفند ۹۴ ، ۰۹:۴۵ جلال گنجارودی
http://jalalmahdipour.blogfa.com/

"با هاشمی تا انتخابات"

مردم به لیست‌ها به طور کامل رأی دهند

امیر جانبازی فرماندار رودسر:

۱۴۵هزار و ۵۲۵ نفر در دو شهرستان‌ رودسر و املش واجد شرایط رأی دادن هستند.

فرماندار رودسر امروز(۳ اسفند) در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس در هفتم اسفند اظهارکرد:

۲۴۷ شعبه آراء مردم شهرستان رودسر و املش را جمع آوری می‌کند.

به گزارش صبح رانکوه، امیر جانبازی، ادامه داد:

از این تعداد ۷۳ شعبه اخذ رأی شهری و ۱۷۴ شعبه اخذ رأی روستایی است که در بخش‌های مرکزی رودسر، کلاچای، چابکسر، رحیم آباد، مرکزی و رانکوه مستقر می‌شوند.

جانبازی اظهارکرد:

۱۴۵ هزار و ۵۲۵ نفر در این شهرستان‌ها واجد شرایط رأی دادن هستند.

وی با بیان اینکه هشت هزار نفر رأی اولی در این دو شهرستان وجود دارد تصریح کرد:

۱۷ نفر در شهرستان‌های رودسر و املش کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند که از این تعداد یک نفر راهی خانه ملت می‌شود.

فرماندار رودسر با اشاره به عوامل ناظر بر انتخابات گفت:

پنج هزار نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و اطلاعاتی، بازرسی و انتظامی عهده دار انتخابات خبرگان رهبری و شورای اسلامی در رودسر و املش هستند.

کلیه تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخابات باشکوه و پرشور و سالم در این دو شهرستان فراهم شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

جانبازی با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تصریح کرد:

کلیه مردم ولایتمدار شهرستان های رودسر و املش بار دیگر در هفتم اسفند با حضور خود در پای صندوق‌های رأی با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق می‌کنند.
شبستان

+

حمایت علی اکبری از محمدمهدی رهبری املشی

حضور اکبری در ستاد رهبری املشی

اکبری با حضور در ستادهای انتخاباتی محمدمهدی رهبری املشی حمایت خود را از این نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه رودسر و املش اعلام کرد

به گزارش صبح رانکوه اکبری داوطلب نمایندگی مجلس از حوزه رودسر و املش در دوره های گذشته بود که نتوانست به مجلس راه یابد.

وی این دوره از ورود به انتخابات خودداری کرد و امروز با حضور در ستادهای انتخاباتی محمدمهدی رهبری املشی حمایت خود را از این نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه رودسر و املش اعلام نمود

...


http://jalalmahdipour.blogfa.com/
آقای اکبری تا می تونن این شاخه و اون شاخه کنن!گویا خیلی از اقای عباسی خوردن ؟!!!
۰۷ اسفند ۹۴ ، ۰۰:۳۳ حاج مصطفی احمدی ماچیانی
سلام برادر عزیز سلیمان . نمیدانم اسم واقعی شماست یا اسم مستعار که شناخته نشوی . اینجانب حاضرم حضوری جواب شما رابدهم . اگر استدلالت صادقانه بود باشجاعت آنر ا مکتوب اعلام میکنم واگر غیر ازآن بود شما ازنه آقای اکبری بلکه از مردم عذرخواهی کنید.
علیکم السلام آقای احمدی ؛اما بعد:همانگونه که بزرگان ما گفته اند ملاک و معیار در انتخابات رای مردم است که الحمدالله دیدیم چه شد.
قصد مزاحمت حضوری جنابعالی را ندارم فقط ذکر این نکته که حساب آقای اکبری را با مردم شریف شهرستان رودسر و خیلی افراد دیگر یکی فرض نفرمایید.
حرف بنده اینست اگر قبول کنیم که در صحنه سیاسی کشور دو جریان اصلی اصولگرا و اصلاح طلب نتایج بزنگاه های سیاسی را رقم می زنند؛سمت و سوی افراد یا اصلاح طلبی ست و یا گرایش به سمت مقابل دارند؛پس منطقی ست که افراد چهره اصلی خود را برای مردم روشن نمایند و جهت درهم کوبیدن برجک رقیب،عقبه فکری خویش را مداومآ عوض ننمایند.
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم
تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
۱۰ اسفند ۹۴ ، ۰۷:۵۲ حاج مصطفی احمدی ماچیانی
آقا سلیمان عزیز امیدوارم نماینده مورد حکایت شما همانطوریکه شما میگویید باشد. ولی درست هم نیست سحر گاه روز انتخابات منزل مادر سردار شهید ی را پر پوستر انتخاباتیش کند ویا ر ای را...... این از اخلاق اصول گرایی بدور است .. ماتابع ولایتم .واز قانون تمکین می کنیم.
قلبآ معتقدیم هر ایرانی مدیون خون شهدای گرانقدری هستند که جان خویش را فدای سربلندی و عزت وطن کردند.همانگونه که گفتید همه ما باید اخلاق و منش اسلامی را سرلوحه رفتار و زندگی اجتماعی خود نماییم.در چند دوره اخیر بداخلاقی های انتخاباتی هم متاسفانه بخشی از فعالیتهای کاندیداها شده که طبیعی ست مورد پذیرش و تایید هیچ عقل سلیمی نباشد البته شاید خود کاندیداها هم چنین رفتارهای غیرقانونی را نپذیرند و درواقع علت این اتفاق شاید ریشه در زورآزمایی های احساسی طرفداران داشته باشد.خلاصه اینکه رفتار غلط در هر جایگاهی که صورت بگیرد غیرقابل قبول خواهدبود.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی