ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
دوشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۰۳:۳۸ ب.ظ

لغو ملاقات عمومی نماینده مجلس در ماچیان

احتمال عدم حضور دکتر عباسی در ماچیان قوت گرفت.
طبق اعلام قبلی قرار بود دکتر عباسی نماینده محترم رودسر و هیئت همراه  امروز عصر 26شهریور در مسجدجامع ماچیان ملاقات مردمی داشته باشند.
شنیده ها حاکیست با توجه به قطعی آب شرب 48 ماچیان و نارضایتی عمومی و دریافت گزارشات اعتراضی این برنامه از سوی مسئولین شهرستان کنسل شده است.ظاهرا اینگونه عنوان شده که  ماچیان آبستن برخورد شدید با مسئولین است !  
این در حالیست که مردم ماچیان با وجود 48ساعت قطعی آب صبورانه برخورد کردند و در تعمیر و بازسازی تاسیسات آب محلی هم مشارکت نموده و بخشدار محترم آقای خلقی هم از نزدیک نظارت بر امور داشت.
در صورت صحت این امر باید اذعان نمود برخی با ارائه تصویری غلط از ماچیان طی دو روز اخیر سعی در تخریب وجهه عمومی محل دارند در حالیکه رفتار نجیبانه ماچیانی ها و مناطق اطراف همواره مثال زدنی بوده و هست.
قرار ملاقات عمومی نماینده شهرستان در خصوص قطعی آب نبود ولی حتما حضور ایشان و سایر مسئولین بویژه فرماندار رودسر میتواند نقطه مثبتی در کارنامه عملی ایشان باشد و امیدواریم این اتفاق خوب بیافتد.
قطعی آب ماچیان هیچ ارتباطی به نظر بخشداری، دهیاری و شورای ندارد و تصمیم از مراجع بالاتر اتخاذ شده است.
حضور این عوامل باتفاق نیروهای مردمی تا پاسی از شب و امروز گواه روشنی بر پیگیری جدی این قضیه از سوی ایشان میباشد ضمن اینکه صحیح نیست با بهانه قرار دادن این قضیه به تخریب بخشداری ،دهیاری و شورای محل اقدام گردد و با ارسال گزارشات غلط چهره نادرستی از محل به تصویر کشیده شودtA
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۶/۲۶

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی