ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
يكشنبه, ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲ ب.ظ

پشت پرده تخریب نماینده مجلس و بخشداری

علیرغم فضای سکوت همچنان موضوع فطعی آب شرب ماچیان از نگاهی دیگر میان عموم مطرح است.
عمده ترین دغدغه همان قضیه اکتفا به تامین آب ماچیان از چاه محلی و قطع دائمی اتصال آب سفید آب است در حالیکه مکرر عنوان شده بزودی این مساله حل خواهد شد.
اما حملات صورت گرفته به بخشدار و نماینده مجلس رودسر و املش دکتر عباسی در این میان قابل اعتناست.
این حملات عمدتا از طرف کسانی مطرح میشود که تا دقیقه 90هیچ دلواپسی از قطعی آب نداشته اما در دقایق پایانی حتی حضور بخشدار در محل را به قدرت رایزنی خودشان مربوط دانستند.
این در حالیست که مهندس خلقی بخشدار کلاچای بطور ویژه در چند نوبت شخصا پیگیر حضوری جریان قطعی آب حسب وظیفه ذاتی و انسانی خود بود.
تامین اعتبار30میلیون تومانی در فاصله نصف روز برای هزینه پمپ و تاسیسات آب ماچیان را هم به این وظیفه شناسی اضافه کنیم.
لغو جلسه مردمی نماینده مجلس دکتر عباسی هم دستاویزی برای حمله سیاسی به وی شد.البته این تلاشها در حالی صورت میگیرد که فعلا تا دو سال آینده همچنان نماینده هستند و عقل و حتی رویه سیاسی حکم میکند بجای ایجاد فضای تخریبی ، فضای تدبیر حاکم شده و بتوان از توانایی و اختیارات نماینده مجلس در ارتقای جایگاه ماچیان بهره برداری مطلوب کرد.
مطرح کردن اقدامات بخشدار قبلی و عنوان کردن گله گزاری در شرایطی که فرد مذکور فرصت و امکان پاسخگویی متقابل را ندارد به دور از رویه متعارف و دور از جوانمردی است کما اینکه تخریب دهیاری و شورا هم صحیح نمیباشد.
لذا برای همه مردم منطقه بویژه ماچیان و دوستداران توسعه و عمران و آبادانی و انجام کارهای ماندگار با زیرساخت قوی لازم است در یک سیاست درست و معتدل با غنیمت شمردن فرصتهای در پیش رو با نماینده فعلی ، عزم خود را در جلب و جذب اعتبارات جزم کنند و به دور از خط و مشی سیاسی به اهداف والاتر که همان ارتقای جایگاه عمومی منطقه هست بیاندیشند و حرکتهای سیاسی را صرفا به همان دوران انتخابات مجلس موکول نمایند و در هر شرایطی با نگاه کلان ، منتخب مردم را نماینده خودشان در مجلس بدانند.
به جای اینکه در مو قعیت های بحران ، فزاینده بحران باشیم به زدایندگی آثار بحران فکر کنیم که ثمره همدلی اینست.
از همین طریق دعوت میکنیم از نماینده محترم شهرستان رودسر و املش و متقابلا مردم منطقه ماچیان که با اجتماع در مرکز دهستان یعنی روستای ماچیان در زمان مقتضی سعی در ایجاد تحولات اساسی با دیدگاه کارشناسی داشته باشند.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۷/۰۱

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی