ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
يكشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۵۵ ب.ظ

کسب سهیمه المپیک توسط یک کشتی گیر ماچیانی

علیرضا کریمی ماچیانی در وزن 86کیلوگرم در مسایقات جهانی کشتی آزاد2015 آمریکا با کسب مقام سومی و دریافت مدال برنز سهمیه المپیک را نیز کسب کرد.

علیرضا کریمی ماچیانی ساکن استان البرز از 4 سالگی به عرصه کشتی وارد شده و تاکنون مقامها و مدالهای زیادی را در این رشته کسب کرده است.
وی دارای 3 مدال آسیایی کشتی جوانان و نوجوانان ، یک مدال نقره جهانی ، یک مدال نقره و یک مدال برنز بین المللی، 3 مدال کشوری نونهالان و نوجوانان، مقام سوم در مسابقات جام تختی و مدالهای زیادی در کشتی نونهالان و نوجوانان استانی است.

وی در مسابقات کشتی جوانان جهان در سوفیای بلغارستان با غلبه بر تمامی حریفان خود مقتدرانه به مرحله نیمه نهایی رسید.

کریمی که با توجه به رقابت‌های انجام داده یکی از بخت‌های قهرمانی وزن ۸۴ کیلوگرم جوانان جهان به شمار می‌رفت در این مرحله از رقابت‌ها به ورزشکار رژیم اشغالگر برخورد کرد؛ این جوان دلاور  از رویایی با نماینده رژیم اشغالگر قدس خودداری کرد و با افتخار و قهرمانانه از ادامه حضور در این مسابقات انصراف داد.

به امید کسب مدال المپیک توسط این جوان ماچیانی

نظرات (۲)

۲۹ شهریور ۹۴ ، ۱۲:۲۷ صفرآقایی پور
باسلام
بنده کشتی اول ایشان رابه حریفش دیدم که درهمان لحظات ابتدائی حریف رابه اختلاف امتیازبرد . خیلی لذت بردم . جالبتراینکه بعدازاینکه درسایت شما دیدم ایشان یک ماچیانی می باشد پس ازپیگیری فهمیدم ایشان یکی ازبستگان پدرخانم بنده می باشد وبسیارخوشحا شدم . انشاء ا... ایشان باهمین تلاش وکسب تجربه بیشتر مدال طلای المپیک راخواهندگرفت . باتشکر
۲۹ شهریور ۹۴ ، ۱۶:۲۳ حاج مصطفی احمدی ماچیانی
باسلاازمدیریت ضمن تبریک به پهلوان کریمی عزیز وتشکر ازمدیریت محترم سایت جهت درج اخباروفیلم کشتی آقای کریمی انشاا... تلاش شود ایشان را به ماچیان دعوت کنیم.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی