ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

ماچیان

تارنمای اطلاع رسانی ماچیان

آخرین نظرات
سه شنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۵۴ ب.ظ

یک حادثه یک درس

خبر سرقت از ضریح مرقد امامزاده هاشم حدود یک هفته قبل،درسالگرد شب شهادت ایشان 13رمضان رسانه ای شده است.در خبرها چنین آمده که دزدان با بیهوش کردن خادمان حرم اقدام به سرقت کرده اند.
http://www.asraremrooz.ir/news/848
این قضیه توجه جدی تر به مطالبه عمومی از وضعیت دوربین های مداربسته آستانه ماچیان را میطلبد که چندوقت پیش در کانال تلگرام ماچیانی ها (t.me/machianiha)مطرح شد.
با توجه به شنیده ها و اخبار محلی چندماه قبل یک مورد اقدام به سرقت در آستانه انجام شده بود که رسانه ای نشد چون ظاهرا موفقیت آمیز نبود اما باز پای دوربین های مداربسته به میدان می آید.
با توجه به موقعیت خاص و ممتاز آستانه ماچیان شایسته است اداره اوقاف و هیئت امنای محترم ماچیان تلاش مضاعفی در راستای صیانت و پاسداری از حریم بقعه و وسایل و تجهیزات و نذورات مردمی بعمل آورند تا اقدام کثیف افراد رذل و پست نتواند تزلزل خاطر را در باور عمومی ایجاد کند.
نکته قابل توجه در این خبر ورود شورای اسلامی شهرامامزاده هاشم به موضوع سرقت و احساس مسئولیت قانونی در این قضیه است.این مورد سند و گواه روشنی است بر اینکه در کنار هیئت امنای آستانه بعنوان نماینده اوقاف،شورای اسلامی ماچیان بعنوان نماینده مردم در خصوص آستانه محل مسئولیت و تعهد قانونی دارد و باید پاسخگوی مطالبات عمومی و پیگیر درخواستها باشد.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۳/۱۵

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی